Nemůžete vyplnit toto pole

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 565 hodnocení
5
547x
4
8x
3
3x
2
1x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

N Avatar autora Nikola Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.7.2021
TM Avatar autora Tereza Maurerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.7.2021
Super, doporučuji.
S Avatar autora K. Sikorska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2021
Všetko ok
K Avatar autora Katarína Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2021
TJ Avatar autora Tomáš Jahoda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2021
Vše proběhlo v pořádku
MF Avatar autora Matěj Fait Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2021
DH Avatar autora Dana Holeštová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2021
Používám transparentní brýle a vypadají skvěle, jsou neuvěřitelně lehoučké, na nose sedí perfektně. Nosím je i normálně přes den. :)
OM Avatar autora Olga Mlejnková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2021
Brýle jsou hezké a sedí bez problému, ale nebyla jsem spokojená s výdejním místem Zásilkovny, protože nedodržují otevírací dobu.
P Avatar autora Pavol R Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2021
V poriadku
T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2021
Spokojenost. :-)
Avatar autora Patrik Žitný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2021
Super e-shop, rychlé doručení, brýle a čepka sedí perfektně.
TL Avatar autora Tatiana Lavriková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2021
M Avatar autora Matej Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2021
Vsechno ok
AK Avatar autora Adam Kupka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.6.2021
D Avatar autora David Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.6.2021
Bez problemu
LP Avatar autora Lucia Pavúková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.6.2021
A Avatar autora Andrea Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2021
DH Avatar autora Daniel Hrubeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2021
Všechno v pořádku
PK Avatar autora Pavla Kubešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2021
A Avatar autora Anet Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2021
Brýle hezké, lehoučké a dobrá cena. Doporučím dále.

Ovládací prvky výpisu

565 položek celkem