1 hodnocení

Brýle proti modrému světlu - Canvass (Tygrované)

Brýle proti modrému světlu jsou moderním řešením pro ochranu vašich očí před negativními účinky modrého světla z elektronických zařízení. Brýle efektivně filtrují modré světlo a pomáhají minimalizovat únavu očí, podporují lepší spánek a větší soustředěnost a celkově zlepšují vizuální komfort při dlouhodobém používání počítačů, tabletů a mobilních telefonů.

Skladem
Kód: 92
Značka: Roby Noo
1 190 Kč –50 % 590 Kč
Kategorie: Proti modrému světlu
Hmotnost: 0.2 kg
Pohlaví: Unisex
Barva: Tygrovaná
Obroučky: TR90 - velmi flexibilní a lehký termoplastický materiál
Čočky: Ochrana proti modrému světlu a UV Ochrana
Šířka očnice(skla): 51 mm
Šířka nosníku: 21 mm
Délka stranice(nožičky): 147 mm
Váha: 23g
Brýle proti modrému světlu Canvass (Tygrované) | Roby Noo.
Novinka
1 190 Kč –50 %
bryle_banner_desktop
rychle dodani
snadne vraceni
Vraceni

Lehké brýle filtrují škodlivé modré světlo. Chraňte své oči před digitálními obrazovkami pro lepší spánek a větší soustředěnost.

Brýle proti modrému světluBrýle proti modrému světlu Premiové popisky brýle Co je modre svetlo copy copyAA SK Premiové popisky brýle Co je modre svetlo copy copyBrýle proti modrému světlu Premiové popisky brýle Dopady copy copyBrýle proti modrému světlu Premiové popisky brýle Kde ho najdeme_ copy

 
Premiové popisky brýle TR90

Naše filozofie (1)_1

Co je škodlivé modré světlo?Za škodlivé modré světlo se považuje ultrafialové světlo, modrofialové světlo a modré světlo. Jedná se o barvy ve spektru viditelného světla, které lze vidět lidskýma očima. Škodlivé modré světlo má krátkou vlnovou délku v rozmezí 380 do 450 nm, co znamená, že produkuje vyšší množství energie. Škodlivé modré světlo vyvolává fotochemické poškození sítnice a makuly, které způsobují oxidační. Nadměrné vystavení škodlivého modrého světla může snížit ostrost zraku a ztížit zaostřování. Jaké má modré světlo dopady?. Bolest hlavy, Únava očí, Celková únava, Nespavost. Co je materiál TR90? Obroučky z materiálu TR90 jsou odolné vůči poškození. K jejich vysoké flexibilitě je mnohem méně pravděpodobné, že se při nárazu poškodí. Navíc je materiál velmi lehký, takže je příjemný pro denní nošení.

Technické parametry:
Obroučky: Jsou vyrobené z vysoce flexibilního a lehkého termoplastického materiálu TR90.
Certifikace: ISO 12870:2016, CE

Čočky: Poskytují 100% ochranu do spektra 410nm a kolem 35 - 40% ochrany ve spektru 410nm - 450nm. Poskytují také UV400 ochranu proti UV záření. Brýle jsou nedioptrické.
Balení: Brýle jsou dodávány včetně pouzdra a hadříčku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu